Głosowanie Armatka Kultury

 • 1%
  1%
 • Stefan Stromajer moja ŁÓDŹ w latach 1945-1990
  Stefan Stromajer moja ŁÓDŹ w latach 1945-1990
 • Darmowe warsztaty fotograficzne
  Darmowe warsztaty fotograficzne
 • Jacek Migdał 50 lat z aparatem
  Jacek Migdał 50 lat z aparatem
 • BIORÓŻNORODNOŚĆ SZANSĄ ZIEMI
  BIORÓŻNORODNOŚĆ SZANSĄ ZIEMI
 • 70-lecie ŁTF
  70-lecie ŁTF

Artykuły

Głosowanie Armatka Kultury

Proszimy o oddanie głosów na wydarzenie które miało miejsce w Galerii Fotografii ŁTF im. Eugeniusza Hanemana. Wystawa Briana Griffina podczas Festiwalu Producentów Muzycznych „Soundedit 2017”  – połączona z premierą książki „Pop”, dokumentującą pracę Griffina w latach 70. i 80., fotografującego zespoły i muzyków z takich nurtów jak post punk, new wave czy new romantic.

Poniżej link do informacji o wydarzeniu organizowanym przez Łódzki Dom Kultury o nagrodzie „Kalejdoskopu” Armatka Kultury.

http://www.ldk.lodz.pl/aktualnosci-a3/armatka-kultury-2017-r4043

Co było najbardziej wystrzałowym wydarzeniem w łódzkiej kulturze? Kapituła Nagrody "Kalejdoskopu" Armatka Kultury w składzie: Joanna Królikowska (portal TuŁódź.com), Marcin Tercjak (Radio Łódź), Łukasz Kaczyński („Kalejdoskop”) i Piotr Grobliński (pomysłodawca nagrody) nominowała w 5. edycji plebiscytu 18 wydarzeń:

Sztuki wizualne

Wystawa Briana Griffina w galerii Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego podczas Festiwalu Producentów Muzycznych „Soundedit 2017”  – połączono ją z premierą książki „Pop”, dokumentującą pracę Griffina w latach 70. i 80., fotografującego zespoły i muzyków z takich nurtów jak post punk, new wave czy new romantic

Jak głosować?

 1. przysyłając do redakcji „Kalejdoskopu” (ul. Traugutta 18, 90-113 Łódź) kartkę pocztową z wybranym wydarzeniem i uzasadnieniem oraz swoim imieniem i nazwiskiem,

 2. dodając komentarz z wybranym wydarzeniem i uzasadnieniem pod tekstem: http://www.e-kalejdoskop.pl/wiadomosci-a230/armatka-kultury-2017-r6202

 3.  e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wpisując w temacie: ARMATKA KULTURY + wybrane wydarzenie.

 


Prosimy o krótkie uzasadnienie swojego głosu – za najciekawsze komentarze przewidzieliśmy nagrody.

Na głosy czekamy do 10 II (liczy się data stempla; jedna osoba może zagłosować na jedno wydarzenie).

Gala wręczenia statuetki Armatka Kultury, którą zakończy koncert-niespodzianka, odbędzie się 15 II o godz. 18 w Łódzkim Domu Kultury. Wstęp wolny.