Tomasz Lenarczyk - Strefy kobiecości

 • 1%
  1%
 • Stefan Stromajer moja ŁÓDŹ w latach 1945-1990
  Stefan Stromajer moja ŁÓDŹ w latach 1945-1990
 • Darmowe warsztaty fotograficzne
  Darmowe warsztaty fotograficzne
 • Jacek Migdał 50 lat z aparatem
  Jacek Migdał 50 lat z aparatem
 • BIORÓŻNORODNOŚĆ SZANSĄ ZIEMI
  BIORÓŻNORODNOŚĆ SZANSĄ ZIEMI
 • 70-lecie ŁTF
  70-lecie ŁTF

Artykuły

Tomasz Lenarczyk - Strefy kobiecości

Zapraszamy na wernisaż wystawy fotografii Tomasza Lenarczyka - Strefy kobiecości
24 kwietnia 2018 r. o godz. 18:30
Galeria Fotografii ŁTF im. Eugeniusza Hanemana, Łódź, ul. Piotrkowska 102

Podczas wernisażu, autor wystawy zaprezentuje również kulisy jej powstawania czym przeniesie widzów w świat ,,stref kobiecości…” Fotografie do wystawy powstawały w okresie 3 lat. Ekspozycja będzie podzielona na strefy, zaprezentuje różne spojrzenia autora na kobiecość.


Delikatnie, kobieco, pięknie, w taki właśnie sposób chcą być widziane kobiety i właśnie w ten sposób pokazuje to fotografik. Wystawa składa się głównie z prac monochromatycznych, ale pojawiają się również kolory wyróżniające strefę nagości. Tomasz Lenarczyk to pasjonat fotografii. Uczestnik kilkudziesięciu wystaw indywidualnych, oraz zbiorowych. Jeden z laureatów konkursu MOJE MIEJSCE NA ZIEMI wyróżniony na Międzynarodowych Konfrontacjach Fotograficznych ,,Tylko Jedno zdjęcie 2012” pod patronatem Międzynarodowej Federacji Sztuki Fotograficznej FIAP 2012/195. Organizator wielu plenerów, kursów, szkoleń, oraz warsztatów fotograficznych. Jest członkiem zarządu Piotrkowskiego Towarzystwa Fotograficznego ,,Fcztery”
z którym jest związany od 8 lat. Od 3 lat organizuje w Piotrkowie Trybunalskim spotkania z fotografikami z Polski i zagranicy o nazwie ,,Cafe pod Migawką”.
Od dwóch lat fotografią zajmuje się zawodowo (www.LenArtStudio.pl; www.FotoLenar.pl ).

Wystawę można oglądać w dniach 24.04 – 12.05.2018 r.