Salon odrzuconych

 • 1%
  1%
 • Darmowe warsztaty fotograficzne
  Darmowe warsztaty fotograficzne
 • BIORÓŻNORODNOŚĆ SZANSĄ ZIEMI
  BIORÓŻNORODNOŚĆ SZANSĄ ZIEMI
 • WYSTAWA STOWARZYSZENIA FOTOGRAFICZNEGO ASHIYA
  WYSTAWA STOWARZYSZENIA FOTOGRAFICZNEGO ASHIYA
 • MAYA ART WORKSZOP EXPERYMENTALNY AUTOPORTRETU
  MAYA ART WORKSZOP EXPERYMENTALNY AUTOPORTRETU
 • WARSZTATY FOTOGRAFICZNE CYJANOTYPIA
  WARSZTATY FOTOGRAFICZNE CYJANOTYPIA
 • Martyn Goddard
  Martyn Goddard
 • 70-lecie ŁTF
  70-lecie ŁTF

Artykuły

Salon odrzuconych

Łódzkie Towarzystwo Fotograficzne
serdecznie zaprasza na wystawę fotografii
Dominiki Cybuch i Sławomira Grzanka
pt. „Salon odrzuconych”
Otwarcie wystawy w dniu 5 czerwca 2020 r. w godz. 12:00 – 20:00.
Galeria Fotografii im. Eugeniusza Hanemana, Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego w Łodzi, ul. Piotrkowska 102.
Otwarcie wystawy wirtualnej tego samego dnia o godzinie 12:00 na kanale YouTube i stronie Facebook Łódzkiego Towarzystwa Fotograficznego.
„Salon odrzuconych” to wybór 30 zdjęć z naszego projektu 366. Każdy dzień to nowe zdjęcia...lecz wybrać musieliśmy jedno...wystawa to prezentacja tych „niewybranych” zdjęć...zapraszamy.Niech was nie zmyli kolejne znoszenie ograniczeń związanych z COVID-19. Dalej jako Stowarzyszenie i jednostka kultury ponosimy konsekwencje ataku wirusa i kto wie, jak długo to potrwa?!
Dlatego wystawa ma charakter szczególny. Zdjęcia można zakupić, a dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na cele statutowe ŁTF oraz na zakup karmy i potrzebnych materiałów dla schronisk dla zwierząt. Zachęcamy do nabycia zdjęć z wystawy i liczymy na wasze zrozumienie, wsparcie oraz rozrzutność.
Każda zakupiona praca to nabycie cegiełki na cele statutowe. Prace mają wymiary 19 × 19 cm i oprawione w passe-partout 32 × 32 cm. Wszystkie prace na odwrocie posiadają naklejoną cegiełkę z informacją o akcji, nr kolejnym z podpisem autora, a cena to tylko 120 zł. Płatność przy zakupie prac w Galerii tylko gotówką. Przelewem przy zakupie online na konto:
ŁTF 13 1020 3352 0000 1202 0074 2676
w opisie przelewu proszę podać: zakup cegiełki na cele statutowe i nr zdjęcia.

Z uwagi na zalecenia Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego
odnośnie do wytycznych dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce, do odwołania lub do zmiany wytycznych rozpoczynamy działalność wystawienniczą na nowych zasadach. Pierwszą wystawę otwieramy w dniu 5 czerwca 2020 r. Bez wernisażu, ale z obecnymi autorami zdjęć w czasie otwarcia Galerii tj., w godzinach 12:00-20:00. Będzie mały poczęstunek oraz możliwość oprowadzenia po wystawie przez autorów
Uprasza się o odwiedzenie Galerii indywidualnie lub w małych grupach do 5 osób. Maseczki obowiązkowe. W przypadku większej grupy prosimy o rezerwację godziny zwiedzania telefonicznie 426330982 w godz. 12-18 od poniedziałku do piątku lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapewniamy dla zwiedzających płyn dezynfekcyjny.