Fotograf Roku 2024 Okręgu Łódzkiego Związku Polskich Fotografów Przyrody

 • Warsztaty fotograficzne indywidualne i grupowe dla młodzieży i dorosłych
  Warsztaty fotograficzne indywidualne i grupowe dla młodzieży i dorosłych
 • Magia Dnia 2024
  Magia Dnia 2024
 • Julian Sojka - W ostatnim momencie
  Julian Sojka - W ostatnim momencie
 • MISTRZOWSKIE WARSZTATY – Zbigniew Wichłacz – Człowiek w przestrzeni miejskiej
  MISTRZOWSKIE WARSZTATY – Zbigniew Wichłacz – Człowiek w przestrzeni miejskiej

Artykuły

Fotograf Roku 2024 Okręgu Łódzkiego Związku Polskich Fotografów Przyrody

Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa w najbliższy wtorek, 7 maja 2024 roku, o godzinie 18:00 do przestrzeni Galerii Fotografii im. Eugeniusza Hanemana, na szczególne wydarzenie - wystawę pokonkursową pod tytułem „Fotograf Roku 2024”, organizowaną przez Okręg Łódzki Związku Polskich Fotografów Przyrody.

To będzie wieczór pełen magii obrazu, w którym odkryjemy niezwykłe spojrzenia na piękno przyrody, utrwalone przez utalentowanych artystów fotografów. Ich prace przeniosą nas w podróż przez malownicze krajobrazy, ukazując nam niezwykłe detale natury oraz emocje, które ona wzbudza.

Ta wystawa nie tylko celebruje talent i pasję fotografów, lecz również staje się źródłem inspiracji dla wszystkich miłośników natury i sztuki fotografii. To doskonała okazja do odkrycia nowych perspektyw, do zanurzenia się w świecie piękna natury oraz do podziwiania wyjątkowych dzieł sztuki fotograficznej.

Dołączcie do nas, aby razem cieszyć się tym wyjątkowym wydarzeniem, delektując się niepowtarzalnymi obrazami, które zapadną w pamięć na długo po zakończeniu wystawy.
Serdecznie zapraszamy!